Sekcja akrobatyki sportowej działająca przy Klubie Sportowym AZS AWF Gorzów Wlkp. powstała w 1990, a założycielem była MAŁGORZATA KOBESZKO /trener kl. II/, która do dnia dzisiejszego prowadzi zajęcia szkoleniowe z akrobatyki sportowej. Na swoim koncie ma wiele osiągnięć najpierw, jako trener gimnastyki sportowej, następnie jako trener akrobatyki sportowej.


Jej zawodniczki godnie reprezentowały KS AZS AWF w Gorzów Wlkp. były wielokrotnie medalistkami Mistrzostw Polski, Turniejów Międzynarodowych, oraz Zawodów Międzywojewódzkich. W roku 2001 na Igrzyskach Światowych w kategoriach wiekowych 11-16 lat, Kinga Beker i Kamil Kapusta w 2-kach mx zdobyli brązowy medal/ M.Kobeszko/. Również należy wspomnieć takie nazwiska jak: Piot Wawrzynowicz i Maciek Piasecki /2-ka M/,Paulina Beker,Paulina , Stawska, Jagoda Stawska /3-ka K/.
Obecnie w dalszym ciągu są prowadzone nabory do sekcji sportowej.


MAŁGORZATA RADZEWICZ /trener kl.II/ ,trener z wieloletnim stażem zawodowym , należy do trenerów bardzo wymagających i zdyscyplinowanych , ma wiele osiągnięć w pracy szkoleniowej z akrobatyki sportowej. Z wykształcenia jest nauczycielem w-f w SP-5 Gorzów Wlkp.

PAULINA BEKER /trener kl.II/, była zawodniczka akrobatyki KS AZS AWF Gorzów Wlkp. obecnie od dwóch lat zajmuje się szkoleniem młodych akrobatów.

PAULINA STAWSKA /trener kl.II/, pracę szkoleniową rozpoczęła od września 2017r.

KATARZYNA KSIĄZEK /instruktor/, zajęcia z młodymi akrobatami prowadzi od 2016r.